Ekoizolacje

0
557

Oferujemy Państwu system termoizolacji pianką poliuretanową z wykorzystaniem wysokociśnieniowych urządzeń natryskowych. Technologia hydrodynamicznego natrysku stosowana jest do izolacji wszelkich obiektów, przede wszystkim budynków mieszkalnych (dachów płaskich, poddaszy), obiektów przemysłowych (hal, magazynów, chłodni, zbiorników) i obiektów rolniczych.

Aplikacja odbywa się metodą natrysku, przy użyciu specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych, bezpośrednio na miejscu budowy. W wyniku zmieszania w głowicy pistoletu natryskowego dwu komponentów powstaje reaktywna substancja szybko spieniająca się twardniejąca o jednolitej, bez spoinowej powierzchni. W przypadki aplikacji pianki na powierzchniach wyeksponowanych na czynniki zewnętrzne czyli dach płaski, warstwa izolacyjna jest dodatkowo pokrywana powłoką z elastomeru lub farby ochronnej. Tworzona jest w ten sposób dodatkowa ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV).

Spieniony poliuretan to związek obojętny fizjologicznie. Dzięki natryskowej metodzie nanoszenia, uzyskujemy ciągłość izolacji bez łączeń, powodujących straty termiczne. Mamy możliwość aplikacji w nieregularnych, skomplikowanych oraz trudno dostępnych miejscach skutecznie je wypełniając. Dlatego izolacje natryskowe trafiają nie tylko pod nasze strzechy ale znajdują zastosowanie w coraz szerszych dziedzinach budownictwa.

EKOIZOLACJE.COM
ul. Marszałkowska 7
35-215 Rzeszów

telefon: +48 535 535 505
email: info@ekoizolacje.com
strona internetowa: www.ekoizolacje.com

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKL Docieplenia
Następny artykułMalpol

ZOSTAW ODPOWIEDŹ