AM-BUD

0
4268

Firma powstała na fundamentach wieloletniego doświadczenia zdobytego na terenie Europy (Danii, Hiszpanii) i Polski co sprawia iż jesteśmy doświadczonymi i solidnymi wykonawcami.

Swoją działalność opieram na uczciwości i profesjonalnym wykonaniu usług. Wykonując usługi, zawsze mam na uwadze Państwa bezpieczeństwo. Ponadto nasza firma stawia na wysoką jakość, estetykę wykonywanych prac i profesjonalizm co daje Państwu gwarancję i zadowolenia, a nam satysfakcję z wykonanych usług. Wszystkie przedsięwzięcia są konsultowane z Klientem, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy.

Firma zajmuje się kompleksowymi remontami i wykończeniami wnętrz, adaptacjami pomieszczeń, budową domów w stanie surowym oraz docieplaniem elewacji budynków.

Dokładny zakres wykonywanych usług:
1. Kompleksowe wykończenie wnętrz (układanie glazury, wykonanie gładzi gipsowej, wykonanie tynków gipsowych, montaż sufitów podwieszanych K-G, montaż ścianek działowych K-G, układanie paneli podłogowych, malowanie, tapetowanie).
2. Wykonanie w budynkach i budowlach tynków oraz zakładanie siatek i listew podtynkowych.
3. Docieplenie elewacji.
4.Montaż drzwi, okien, futryn okiennych i drzwiowych, z drewna i innych materiałów i wszelkiego rodzaju zabudów oraz wykończenie wnętrz w zakresie sufitów, ruchomych ścianek działowych.
5. Wykonanie fundamentów z szalowanie i zbrojeniem wylanego z betonowozu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 725 152 747