Betoniarnia ZOF-BET

0
3166

OFERTA

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • betony z dostawą na budowę
  • betonowozy, pompy do betonu (wynajem)
  • płyty drogowe

Produkujemy mieszanki betonowe, zaprawy budowlane w szerokiej gamie klas i marek, zgodnie z wymaganiami odbiorców. W ofercie mamy betony towarowe w klasach od C8/10 do C40/50 dostępne w bieżącej produkcji. Produkujemy także betony do specjalnych zastosowań – odporne na wpływ środowisk o różnym stopniu agresywności chemicznej, o podwyższonej odporności na ścieranie, a także betony specjalnego przeznaczenia: hydrotechniczne, lekkie i inne, np. na pale, posadzki. W ofercie posiadamy zaprawy budowlane w różnych klasach wytrzymałości.

W okresie zimowym dostarczamy beton podgrzewany i z odpowiednimi mrozowymi dodatkami. Produkcja betonu odbywa się na dwóch węzłach o łącznej wydajności 150m3 masy betonowej w jedną godzinę. Cykl odbywa się w pełni automatycznie, sterowanym komputerem i wydrukiem składu zapisanym na dokumencie W-Z. Posiadając przy tym liczny tabor samochodów ciężarowych umożliwia nam to ciągłość, niezależność i terminowość dostaw. Stosujemy do produkcji wyłącznie najlepsze materiały posiadające aktualne dopuszczenia do produkcji i świadectwa jakości zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami. Stosowane materiały podlegają ponadto dodatkowej wewnętrznej kontroli.

Przy udziale naszego zakładu betoniarskiego powstało w Rzeszowie i okolcy wiele kluczowych inwestycji mieszkaniowych, przemysłowych i naukowych m.in. CH Galeria Graffica, CH Galeria Rzeszów, Lidll i Praktiker (ul.Podkarpacka, Rzeszów), rozbudowa TESCO (al. Powstańców Warszawy, Rzeszów), Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall, rozbudowa centrum naukowo-dydaktycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na Zalesiu i wiele innych…

Do współpracy zapraszamy:

  • firmy budowlane,
  • firmy wykonawcze,
  • klientów prywatnych.

DANE KONTAKTOWE

Zakład Betoniarski ZOF-BET
Zofia i Boleslaw Puterla Spółka Jawna

Świlcza 147E
36-072 Świlcza

Telefon: +48 17 856 03 40

Fax: +48 017 856 02 42

NIP: 8132908870
REGON: 690563323