Carbo-San

0
3778

Jeżeli szukacie pojemników, zbiorników wyróżniających się solidnością, a jednocześnie mogących pomieścić od 2 do nawet 13 m3 płynów, to bardzo dobrze trafiliście. Firma CARBO-SAN oferuje  zbiorniki naziemne i podziemne na wodę i deszczówkę oraz ekologicznych szamb plastikowych z kompozytów poliestrowo – szklanych. Materiał ten uzyskujemy poprzez metodę infuzji (Vacuum Resin Infusion) i wyróżnia się on wytrzymałością, a także długim okresem użytkowania.

 

 

Nasze produkty wykazują się 100% szczelnością, a jednocześnie wytrzymałością w nawet najgorszych warunkach. Każde proponowane przez firmę CARBO-SAN plastikowe szambo ekologiczne jest wykonane z wysokiej jakości kompozytów poliestrowo – szklanych dzięki metodzie infuzji. Wszystkie zbiorniki na ścieki są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem substancji agresywnych oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne są także w różnych wariantach pod względem pojemności. Wybierz ten, którego wielkość będzie dla Ciebie najlepsza!

Z pomocą tych produktów będziecie mogli sporo zaoszczędzić. Proponujemy zbiorniki na wodę deszczówkę  odznaczające się wysokim poziomem szczelności, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także na wpływ szkodliwych substancji. Każdy z nich posiada niezbędny atest higieniczny, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że woda  pobierana z niego na przykład do zasilenia pralki nie zaszkodzi urządzeniu. Dodatkowo, produkty posiadają aż dwa lata gwarancji, a także dokładną instrukcję samodzielnego montażu.