Centrum Izolacji Natryskowych

0
7072

cin

Nasza firma przez wiele lat obecności na rynku zdobyła odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie w branży budowlanej. Od dłuższego czasu naszą specjalnością są izolacje natryskowe pianą poliuretanową i polimocznikiem. Oferujemy kompleksowe wykonanie izolacji natryskowej z użyciem materiałów najwyższej jakości od czołowych producentów.

Stosowana przez nas technologia izolacji natryskowych przewyższa swą funkcjonalnością tradycyjne metody ociepleń styropianem oraz wełną mineralną. Pianę PUR cechują bardzo dobre parametry w zakresie przewodzenia ciepła – jego współczynnik jest o połowę niższy niż w przypadku wełny mineralnej i styropianu. Ponadto, izolacja natryskowa pozbawiona jest mostków termicznych – bezspoinowa powierzchnia izolacji skutecznie zapobiega utracie ciepła. Bardzo istotne przy tego typu izolacji są również jej właściwości hydroizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Dodatkowo izolacje natryskowe stanowią nieprzeniknioną barierę dla zanieczyszczonego powietrza, alergenów, kurzu, grzybów, owadów i gryzoni oraz są odporne na inwazyjne czynniki chemiczne. Kolejną zaletą izolacji natryskowych jest wyjątkowo szybki czas aplikacji (do 300 m2 w ciągu jednego dnia) i schnięcia (jednorazowy natrysk wysycha w czasie 15 s). Izolacja natryskowa jest zatem gwarancją niezmiennej trwałości i wytrzymałości podczas użytkowania.

Nasza firma pracuje na profesjonalnym oraz nowoczesnym sprzęcie zapewniającym wysokiej klasy gotowy produkt. Świadczymy dla Państwa najwyższej jakości usługi oraz zapewniamy rzetelność i profesjonalizm, by w pełni sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, doradzając najlepsze rozwiązanie adekwatne do jego potrzeb i oczekiwań. Wszystkie materiały nabywamy bezpośrednio od wykonawców z pominięciem pośredników, dzięki czemu oferowane przez nas ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Stosowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa potwierdzające możliwość ich stosowania w Polsce.

Piany poliuretanowe PUR, których używamy przy izolacjach natryskowych, to gwarancja braku mostków termicznych w ocieplonych elementach budynku oraz termo i hydroizolacja stropów, piwnic, fundamentów, itp. przy jednoczesnym utrzymaniu przenikania pary wodnej.

Nasza baza maszyn to zarówno maszyny nisko jak i wysoko ciśnieniowe do wszelkiego rodzaju pian poliuretanowych i powłok elastomerowych i polimocznikowych. To zarówno sprzęt do małych jak i dużych inwestycji. Dzięki takiemu parkowi maszyn uzbrojonemu w własne agregaty prądotwórcze nasza firma uniezależniona jest od zewnętrznych źródeł zasilania.

Centrum Izolacji Natryskowych
ul. Powstańców Śląskich 103/1
01-355 Warszawa

telefon: 609 246 246
email: centrala@cin.com.pl
strona internetowa: www.cin.com.pl