Dendron

0
4786
Firma Dendron to zespół specjalistów i pasjonatów zajmujących się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją ogrodów, ogródków, rabat, klombów, zieleńców, skalniaków oraz pozostałych terenów zieleni. Specjalizujemy się w instalacji systemów automatycznego nawadniania. Zapewniamy również pełen serwis tego typu instalacji.

Projektując ogrody stosujemy innowacyjne rozwiązania. Naszą filozofią jest dobieranie takiej koncepcji, która w pełni współgra z architekturą budynków. Stale podnosimy jakość oraz zakres wykonywanych przez nas usług, by w pełni móc dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze usługi skierowane są do tych którzy cenią sobie oryginalny wygląd zieleni wokół miejsca pracy czy też budynku mieszkalnego.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, staramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania, niezależnie od tego czy ogród ma pełnić funkcję estetyczną, rekreacyjną czy też wypoczynkową

Usługi urządzeniowe kierowane są przede wszystkim do samorządów oraz prywatnych przedsiębiorców, potrzebujących wykonania raportu oddziaływania inwestycji na środowisko, wyceny lasów i zadrzewień, inwentaryzacji urządzeniowej czy też uproszczonego planu urządzania lasu. Sporządzamy i realizujemy wnioski o dofinansowanie z funduszy Europejskich przeznaczonych na ochronę środowiska.

ul. Obrońców Pokoju 114
36-100 Kolbuszowa

telefon: 506 180 826
email: biuro@dendron.net.pl
strona internetowa: www.dendron.net.pl