Dom z klasą od Z500

0
5692

Tym razem prezentujemy ciekawą alternatywę dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. To propozycja dla tych, którym wszelkiego rodzaju jaskółki, wykusze, dwuspadowce lub kopertowce już się opatrzyły.

To projekt dla indywidualistów a zarazem dla inwestorów z pasją. Najważniejszą kwestią przy budowie tego domu jest sprawdzenie lokalnych warunków zabudowy.

A oto kilka przykładowych wizualizacji tego projektu:

zrzut-ekranu-2016-10-08-o-20-43-07

zrzut-ekranu-2016-10-08-o-20-43-35

Myślicie może że to dom drogi w budowie albo trudny do budowy. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: Jeśli chcecie skorzystać z przestarzałych technologii budowy i izolacji to ten projekt nie jest dla Was.

Przy budowie tego typu domów z odkrytymi tarasami i płaskim dachem niezwykle istotnym elementem jest izolacja. Przeciekanie dachów, tarasów to odwieczny problem inwestorów. Ale to nie problem dzisiejszych czasów gdzie technologia nowych materiałów budowlanych poszła do przodu dużo szybciej niż świadomość inwestorów.

W przypadku tego typu inwestycji idealnym rozwiązaniem jest izolacja natryskowa, która znajduje zastosowanie od fundamentów aż po dach.

Bezszwowe izolacje jakie zapewnia natrysk poliuretanów i powłok polimocznikowych eliminuje problemy związane z stosowanymi dotychczas technologie.