Dom za 150 tyś? Czy to możliwe ?

0
8195
Nowoczesny dom w cenie mieszkania? To możliwe!

 

Szperając po sieci naszą uwagę przykuł pewien serwis, który w ciekawy sposób opisuje sposób możliwość budowy domu niskobudżetowego.

Aby nie był to mit właściciel serwisu przedstawia krok po kroku kolejne etapy budowy, wraz z szczegółowymi rachunkami. Koszty samego projektu również są dużo niższe od typowych projektów oferowanych przez firmy architektoniczne. Dodatkowym udogodnieniem jest licytacja projektu na portalu akcyjnym, która również może nam umożliwić tańszy start w nasze 4 kąty.

Nie jest może to szczyt architektury i wizjonerstwa to prosta bryła, która ma spełniać walory użytkowe nie koniecznie cieszyć oko sąsiada.

Jeżeli lubisz nowoczesność, cenisz wygodę i poszukujesz ciekawego domu w cenie mieszkania, projekt “domza150tysiecy.pl” to propozycja, która z pewnością Cię zainteresuje! Projekt umożliwi realizację marzeń o własnym domu spełniającym potrzeby rodziny, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów budowy. Inwestor, który zdecyduje się na wybór projektu “domza150tysiecy.pl”, zgodnie z kosztorysem zamknie prace budowlane w systemie zleconym w kwocie ~200 tysięcy złotych.

 

Punktem wyjścia do realizacji budowy domu zgodnie z założeniem, że ma być wygodny i tani, jest wybór odpowiedniego projektu. Na koszt inwestycji wpływa wiele czynników takich jak powierzchnia domu, jego bryła, ilość kondygnacji, typ dachu, balkony, rodzaj wykończenia elewacji. Inwestorzy coraz częściej wybierają projekty niedużych domów o prostej, często minimalistycznej bryle, idealnie dostosowane funkcjonalnie do potrzeb domowników. Takie rozwiązania znacząco wpływają na oszczędności podczas budowy, ale również na niższe koszty użytkowania domu w przyszłości.