Jak cię widzą tak cię piszą

0
6432

Działasz w branży budowlanej lub próbujesz do niej dołączyć?. Musisz przestrzegać 5 reguł dobrego postrzegania lub startu twojego biznesu.

  1. Identyfikacja

Upewnij się, że potencjalni klienci wiedzą kim jesteś i jak się z tobą skontaktować. W dzisiejszych czasach obowiązkowym dodatkiem do poprawnego działania twojej firmy jest oprócz stacjonarnego adresu , adres mailowy , numer telefonu i adres strony www.

2. Marka

Jeśli zdecydowałeś się mieć własne logo pokaż to potencjalnym klientom. Jeśli posiadasz slogan reklamowy spraw aby twoi klienci wiedzieli jaki jest wówczas marka twojej firmy będzie rozpoznawalna. Kontrahent będzie wiedział z kim się kontaktuje i z kim będzie prowadził interesy.

3. Wyjaśnienia

Wyjaśnij czym twoja firma się zajmuje. Jeśli reklamujesz się, że robisz wszystko to tak naprawdę nie robisz dobrze nic. Skup się na pewnej dziedzinie i próbują ją rozbudować. Skieruj swoją ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Spraw, aby goszcząc  na inwestycji u klienta miało on wrażenie, że ma do czynienia z fachowcem a nie przypadkową firmą, która znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze.

4. Przekonanie

Zapamiętaj swoje firmowe ABC. Warto wyjaśnić dlaczego twoje usługi czy produkty są lepsze od usług czy produktów oferowanych przez konkurencje.

Potencjalny klient nie patrzy ściśle na sam produkt czy usługę lecz zastanawia się co w zamian dostanie: jakość , cenę, szybki czas realizacji….

Nie wstydź się zachwalać wszelkich zalet twoich usług i produktów tylko w ten sposób możesz wygrać z konkurencją. Nie bądź rażąco tani świadczy to o tym, że wykonujesz usługi lub sprzedajesz produkty aby przetrwać a nie będzie to związane z jakością.

5. Pokaż się

 

Obrazowość to jedna z największych form komunikacji. W chwili kiedy wiele osób nie zdaje sobie w pełni sprawę z usług lub technologii jakiej świadczysz grafika przynosi skuteczną informację. Zdjęcia z twoich realizacji na stronach, banerach , bilbordach przyniosą Ci więcej korzyści niż słowa.

 

Era firm szwagier ze szwagrem powoli odchodzi do lamusa. Świadomy klient poszukuje nie tylko ceny lecz jakości. Dlatego warto przestrzegać podstawowych zasad w celu postrzegania firmy jako wiarygodnej, rzetelnej, uczciwej i fachowej.

 

 

Foto realizacja: www.b3studio.eu (Agencja reklamy)