Novum

0
5025

Jesteśmy firmą instalacyjno – budowlaną. Oferujemy wykonawstwo w ramach instalacji i sieci sanitarnych, termomodernizacją budynków, oraz sprzedaż produktów z branży instalacji sanitarnych.

Oferujemy nowoczesne, efektywne i bezpieczne technologie grzewcze w pełnym zakresie w tym wykonanie kotłowni gazowych, olejowych a także na paliwa stałe, wymiennikownie, pompy ciepła, kolektory słoneczne. Wykonujemy instalacje grzewcze c.o, przy zastosowaniu grzejników, nagrzewnic, a także klimatyzację i wentylację.

Świadczymy usługi w wykonywaniu instalacji sanitarnych wodno – kanalizacyjnych, w tym zarówno wewnętrznych jak i sieci zewnętrznych, przyłączy wod-kan, sieci ciepłowniczych, instalacji hydrantowych.

W zakresie swoich usług oferujemy również wykonywanie kompleksowej termomodernizacji budynków z dociepleniem i wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Oprócz wykonawstwa świadczymy usługi z zakresu projektowania instalacji centralnego ogrzewania, wodno – kanalizacyjnych, gazowych, kotłowni, sieci zewnętrznych w tym sieci cieplnych, kanalizacyjnych i wodnych.

Novum
ul. Mięsowicza 2
38-400 Krosno

telefon: 13 436 45 47
email: novumkrosno@wp.pl
strona internetowa: www.novum.biz