Forres – izolacje natryskowe, ocieplnia pianą, hydroizolacje polimocznikiem

0
4868
ocieplenie pianą rzeszów

Ocieplenie pianą Rzeszów, hydroizolacje polimocznikiem Rzeszów, Krosno, Jasło, Przemyśl

Nasza firma zajmuje się wszelkiego typu izolacjami wykonywanymi metodą natryskową. Wykorzystujemy materiały renomowanych firm z USA i Kanady, jak również z Polski.

Wykonujemy izolacje natryskowe pianami zarówno otwarto jak i zamknięto komórkowymi dobierając ich parametry do wymagań inwestycyjnych.

Ocieplamy:

  • fundamenty
  • posadzki
  • stropy
  • poddasza
  • ściany wewnętrzne i zewnętrzne
  • dachy
  • baseny itp

Wykonujemy hydro izolacje powłokami polimocznikowymi jak również zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych , betonowych i wszelkiego rodzaju innych powierzchni gdzie wymagane są odporności mechaniczne jak i hydroizolacje.

Forres to nie tylko usługi ale również dystrybucja maszyn  do ich wykonywania. Jesteśmy dystrybutorem maszyn Graco USA. Prowadzimy dystrybucję polimoczników Hiszpańskiej firmy Krypton Chemical natryskiwanych na zimno jak i na gorąco.

Oferujemy również skuteczne i trwałe powłoki silikonowe wykorzystywane przy hydroizolacjach dachów płaskich renomowanej firmy General Electric. To amerykański produkt trafiający do nas bezpośrednio z firmy Momentive. Dzięki swoim właściwością powłoki silikonowe nie tylko zapewniają hydroizolacje ale również zapewniają obniżenie temperatury dachów nawet o 30 C.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami w budownictwie i nie tylko.

Posadzki przemysłowe wykonane technologią hiszpańskiej firmy Krypton Chemical

Zadzwoń i wyceń termo i hydro izolację twojej inwestycji.

www.forres.pl

Znajdź nas na:
Ocieplenia pianą Rzeszów i okolice. Współpraca z wykonawcami z całej Polski. Oddziały w województwie mazowieckim, śląskim, kujawsko pomorskim, podkarpackim.