PLUS PROJEKT

0
5753
plus projekt

Plus Projekt prosperuje na rynku już od 2004 roku. Siedziba Projekt Plus znajduje się w Rzeszowie i to tutaj posiadamy największe grono zadowolonych klientów.

Bo liczy się efekt

Już od lat najważniejszą dla nas oceną naszej pracy jest satysfakcja Klientów. Dlatego też, zawsze staramy się przedstawiać im atrakcyjną, przejrzystą ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Ułatwia nam to stale uaktualniana ekspozycja w naszych placówkach gdzie nie tylko mogą Państwo zapoznać się z próbkami ale i dotknąć finalnego wyrobu.  Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji nasz profesjonalny personel doskonale rozumie Klientów i potrafi zaproponować im najlepszy produkt za najrozsądniejszą cenę.

Gwarancja zadowolenia

Jesteśmy pewni swojego asortymentu, a zakupy w naszych sklepach objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Szeroki wachlarz oferty, bogate doświadczenie i ze starannością budowane relacje z kontrahentami i klientami to cechy, które najdokładniej opisują naszą firmę.

Tysiące zadowolonych Klientów i sprzedanych produktów najbardziej renomowanych marek polskich i zagranicznych producentów mówią same za siebie.