Projekt Zx114 2M

0
2509

Zx114 2M to nowoczesny, prosty dom z dużymi przeszkleniami i garażem dwustanowiskowym. Idealny dla dwóch rodzin, z których każda ma swoje auto. Oddzielnie zamykane wejścia na parter i piętro stanowią podstawę dobrego sąsiedzkiego życia. Wspólnym miejscem jest pomieszczenie gospodarcze gdzie ustawimy piec, oraz przedsionek.

Parter domu zajmuje mieszkanie dwupokojowe. Prawa jego część to strefa dzienna z kuchnią, salonem oraz miejscem na część jadalną. Częściowo zadaszony taras dostępny jest z kuchni lub jadalni, co stanowi atut jeśli lubimy spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Kuchnię, w razie potrzeby, można oddzielić ścianką działową aby nie dobiegały z niej zapachy do salonu.

Lewą stronę mieszkania na parterze zajmuje przestronna sypialnia i komfortowa łazienka.

Na piętrze zlokalizowano większe mieszkanie dzięki wykorzystaniu przestrzeni znajdującej się nad garażem. Mamy tu strefę nocną po stronie prawej, w skład której wchodzą dwie dogodne sypialnie i łazienka.

Główna sypialnia, znajdująca się na wprost wejścia, posiada wydzieloną własną łazienkę i garderobę, natomiast strefę dzienną z salonem i kuchnią oraz wyjściem na taras zlokalizowano w lewej części mieszkania.

Zx114 2M. jest idealnym projektem dla młodego małżeństwa z dziećmi, które początkowo potrzebuje dużo przestrzeni. Później zaś, gdy „młode wylecą z gniazda” piętro można wynająć, zyskując dodatek do emerytury.

 

Ściany: gazobeton, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: betonowy gęstożebrowy Teriva

 

 

54_21897_6_Wizualizacja