ST MAX 290 CLASSIC PC

0
3919

Nowa generacja urządzeń natryskowych CLASSIC została wzbogacona o technologię ProConnect™. Jest to system szybkiej i łatwej wymiany pompy podczas pracy, który sprawia, że te najbardziej niezawodne małe urządzenia elektryczne są jeszcze cenniejsze. Agregat Malarski GRACO ST-MAX 290 CLASSIC PC z silnikiem szczotkowym to urządzenie natryskowe średniej mocy, przeznaczone dla początkujących profesjonalistów. Idealnie nadaje się do prac w mniejszych przestrzeniach mieszkalnych i przemysłowych, ale dzięki więszej wydajności i mocy silnika ma większe możliwości w stosunku do modelu ST-MAX 190 Dzięki zastosowaniu technologii Proven Endurance™ wewszystkich modelach pomp CLASSIC, urządzenie to jest idealne dla profesjonalistów, którzy często natryskują różne powłoki w pomieszczeniach. Urządzenie CLASSIC zostało przetestowane i zatwierdzone do natrysku szerokiej gamy lakierów, akryli, podkładów, emalii, pokostów i farb akrylowych do wnętrz bezpośrednio ze zbiornika.

PROCONNECT™ –  Łatwa SAMODZIELNA wymiana pompy w 3 krokach, na wypadek powstania uszkodzeń. Bez straty czasu i pieniędzy wydanychna naprawę pompy.
1) Poluzuj nakrętkę mocującą
2) Otwórz drzwiczki i wymontuj pompę
3) Odłącz wąż i przewód ssący

POMPA ENDURANCE™ – Sprawdzona i niezawodna technologiapompy tłokowej firmy Graco z uszczelnieniem LongLife-V. Zawór wlotowy QuickAccess™ ułatwia czyszczenie oraz usuwanie drobin.

POMPA DOLNA PROCONNECT – Dzięki zapasowej pompie gotowej do pracy zawsze wykonasz zlecenie na czas!

ADVANTAGE DRIVE™ – Przekładnie ze stali hartowanej pracują nadzwyczaj cicho. Jest to najbardziej trwały napęd wśród stosowanych w branży.

OBROTOWY WĄŻ SSĄCY – Cała aluminiowa konstrukcja jest trwała, lekka i odporna na rdzę Odłączanie węża nie wymaga użycia narzędzi, co ułatwia czyszczenie i dostęp do kulki zaworu Łatwość obracania pozwala dosięgnąć wiaderka lub puszki z farbą

Cena: 6 300,00 zł

Kup Teraz