Szklane tarasy w Rzeszowie ? Sprawdź lokalizację

0
3334

Jest to kolejna inwestycja szklanych-tarasów.pl wyróżniająca się nowoczesnym designem wpasowanym w ramy współczesnego Rzeszowa.

Lokalizacja, wysoki poziom wykończenia obiektu jak również funkcjonalność zaprojektowanych mieszkań to cechy charakteryzujące ST TOWER.

Wysoki 66- mieszkaniowy, spektakularny obiekt powstanie przy Rondzie Krakowskim – na ul. Lewakowskiego. Z wyższych pięter obiektu rozciągać się będzie niesamowity widok na całe miasto. Bliskość centrum oraz dostępność do wszelkich udogodnień miejskich jakie proponuje Rzeszów będą na wyciągnięcie Dodatkowym atrybutem dobrej lokalizacji jest rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, która pozwala mieszkańcom na bezproblemowe dostanie się w inną część miasta.

ST TOWER proponuje mieszkania o zróżnicowanym metrażu, z których każde posiadać będzie przestronny taras. Dla inwestycji zapewniono łącznie 84 miejsca parkingowe z czego 37 miejsc znajduje się na parkingu podziemnym. Obiekt został zaprojektowany tak aby stanowił punkt charakterystyczny miasta. Jego nowoczesna bryła oraz kształt będą wyróżniały się w otoczeniu miejskiej zabudowy.

 

Więcej informacji na stronie :  www.szklane-tarasy.pl

 

 Zrzut ekranu 2016-07-04 o 13.58.43