T MAX 506

0
3616

AGREGAT SZPACHLARSKI GRACO T-MAX 506 to najlepsze urządzenie do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Agregat pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów co pozwala na znaczną oszczędność materiału. Natryskiwanie przebiega bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki.

Idealnie gładkie wykończenie, znacznie mniejsza ilość odpadów, nawet 30% oszczędności w porównaniu z pracą ręczną możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości, można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem, możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki T-Max™ jest doskonałym rozwiązaniem do nakładania gładzi, niż tylko urządzeniem natryskowym.

Specjalny projekt urządzenie, wykonany w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu. Będziesz zaskoczony wysoką jakością wykonczenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadów materiału.

Komfort i wydajność agregatu, A co więcej, T-Max™ gwarantuje, że Twoja praca jest znacznie wygodniejsza i pozwala na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji. Używając tego nowatorskiego urządzenia, zauważysz wkrótce, że nie tylko ułatwia ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.

Cena: 19 800,00 zł

Kup Teraz